Cesur ve Güzel Dizisi

Dizi Hakkında Genel Bilgi

Senaryo: Ece YÖRENÇ, Elif Usman ERGÜDEN

Oyuncular: Kıvanç TATLITUĞ (Cesur), Tuba BÜYÜKÜSTÜN (Sühan), Tamer LEVENT (Tahsin Korludağ), Erkan AVCI (Korhan Korludağ), Serkan ALTUNORAK (Bülent), Sezin AKBAŞOĞULLARI (Cahide Korludağ), Nihan BÜYÜKAĞAÇ (Adalet), Fırat ALTUNMEŞE (Kemal), Irmak ÖRNEK (Şirin), Okday KORUNAN (Salih), Müfit KAYACAN (Rıfat İlbey), Gözde TÜRKPENÇE (Banu), Yiğit ÖZŞENER (Rıza), Işıl DAYIOĞLU (Reyhan), Zeynep KIZILTAN (Hülya), Devrim YAKUT (Mihriban), Cansu TÜREDİ (Necla), Tilbe SARAN (Fügen)

Cesur Alemdaroğlu, İstanbul’un hemen dışındaki Korludağ kasabasına doğru arabasını sürerken kafasında babasının çalınan hayatını geri almak üzere kurduğu plan vardır. Birdenbire ağaçların arasından yola, üstünde binicisiyle birlikte kontrolden çıkmış bir at fırlar, at, bir tarafı uçurum olan arazide dörtnala gitmektedir. Cesur kendi hayatını tehlikeye atarak atı durdurur ve kızı kurtarır. Cesur’un ölümden kurtardığı kız, onun baş düşmanının kızı Sühan’dır.

Cesur, Sühan’ın Tahsin Korludağ’ın kızı olduğunu öğrendiğinde düşmanının en zayıf ve hassas noktasını ele geçirmeye karar verir. Sühan, Cesur hayatına girene kadar Bülent’le evleneceğini ve güvenli hayatında mutlu mesut yaşayacağından emindir. Ama kaderin başka planları vardır.

Dizinin Fotoğraf ve Videoları

1 video 7 fotoğraf

Dizi Yayın Tarihi

TV Kanalı Seç

  • STAR TV

Yorum Yaz